O NAS

Jesteśmy innowacyjną polską firmą. Kierujemy się opiniami naszych Klientów oferując dzięki temu optymalne rozwiązania. Stale rozwijamy swoje kompetencje co pozwala nam uzyskiwać przewagę na rynku i obsługiwać Klientów z najwyższym profesjonalizmem i starannością.

PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE

PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz ciągły rozwój kompetencji sprawiają że oferowane przez nas usługi mają najwyższą jakość.

Innowacyjność

Innowacyjność

Świat pędzi do przodu a technologia rozwija się bardzo szybko. Trzymamy rękę na pulsie tak aby w każdym momencie móc zaproponować najnowocześniejsze rozwiązania.

PARTNERSKIE RELACJE

PARTNERSKIE RELACJE

"Słuchaj tego co mówi do Ciebie Klient" to zasada którą się kierujemy. Takie podejście daje nam pewność że po wdrożeniu Klient otrzymał to czego chciał.

UCZCIWOŚĆ I RZETELNOŚĆ

UCZCIWOŚĆ I RZETELNOŚĆ

Dotrzymywanie ustaleń oraz terminów w biznesie jest bardzo ważne i my dobrze o tym wiemy. Satysfakcja Klienta i długofalowa wspołpraca to elementy którymi kierujemy się w codziennej pracy.

Nasze systemy trafiają do pojazdów oraz maszyn działających w kraju i zagranicą. Oferujemy pełną integrację z magistralą CAN wszystkich dostępnych pojazdów na rynku. 
Kontrolujemy zużycie paliwa oraz czas pracy kierowcy i pojazdu. Wspieramy zarządzanie logistyką maszyn i ludzi.


Motorem naszych działań są nasi Klienci zapewniający ciągły rozwój systemu.
Dostarczamy najlepsze rozwiązania i pomysły wspomagające biznes naszych partnerów. Współpraca z nami to gwarancja profesjonalnej obsługi.  

Partnerzy:

Nasza platforma jest w pełni zintegrowana z najczęściej używanymi programami w branży transportowej. Możemy przeprowadzić kolejne integracje na Twoje życzenie aby zyskać automatyczny przepływ danych i szybkie raportowanie np. z programu CRM.

APLIKACJA WEBOWA I MOBILNA

Platforma dostępna na każdej przeglądarce internetowej. Szybka i intuicyjna aplikacja webowa. Niezbędne narzędzie do zarządzania flotą pojazdów. Dostęp do danych o swoich pojazdach masz na wyciągnięcie ręki. Dzięki aplikacji dostępnej na smartphonie szybko sprawdzisz najważniejsze informacje.

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania skorzystaj z poniższego formularza. Nie zapomnij podać danych abyśmy mogli sprawnie się z Tobą skontaktować. Możesz także napisać maila na adres info@data247.pl lub zadzwonić +48 739 247 247.